علت تفاوت قیمت کف سابی در مجموعه ها مختلف

چنانچه شما به کفسابی نیاز داشته باشید و بدین منظور با شماره های مختلف تماس بگیرید حتما متوجه تفاوت قیمت کف سابی در بین کفساب ها خواهید شد . اما علت در چیست ؟ شما ضرب المثل " هیچ ارزانی به دلیل و هیچ گرانی بی حکمت نیست " را شنیده اید ؛ وضعیت بازار کف سابي نیز دقیقا این چنین است . متاسفانه برخی از همکاران کف ساب ما به منظور کسب سود های بیشتر همیشه از لقمه های ضعیف استفاده می کنند و برای اجرا زمان کافی قرار نمی دهند اما همیشه پایین ترین قیمت را به مشتریان می دهند و مردم هم که سر رشته ای از این کار ندارند به دام این سود جویان می افتند . البته در این بین هستند افرادی که قیمت بالای آنها دقیقا مصداق گران فروشی است و نمی توان صرفا قیمت را یک معیار قرارداد . به منظور اطلاع از قیمت کفسابی کار خود بهتر است فقط یک زنگ به مجموعه مغانلو بزنید تا به راحتی از قیمت کف سابی سنگ مطلع شوید .

قیمت کف سابی سنگ

لیست قیمت کف سابی سنگ

یکی از پر جستجو ترین کلمات این حرفه در اینترنت عبارت لیست قیمت کف سابی سنگ می باشد ؛ از این رو تصمیم گرفتیم تا برای این حرفه وزین یعنی کف سابی سنگ قیمت های مشخصی قرار دهیم . اما هر قدر که خواستیم قیمت مشخصی در این بخش بنهیم دیدیم امکان دارد هزینه کف سابي آن بیشتر و یا کمتر شود لذا به بیان مهمترین عوامل موثر در قیمت گذاری کف سابی می پردازیم :

قیمت کف سابی

1 - متراز محل ساب : محلی که تصمیم به ساب زدن آن داریم متراژ از نظر قیمت بسیار موثر است . برای مثال برای ساب زدن سالنی 50 متری به همان وسایلی نیاز است که برای کفسابی یک سوله سنگ شده 400 متری کاربرد دارد . از این رو هزینه حمل برای هر دو یکسان خواهد و فقط تعداد روزهای اجرا متفاوت است .

2 - ساب سنگ نو یا کهنه : ساب اولیه برای سنگ های تازه نصب شده قیمت پایینی به نسبت یک سطح سنگ شده 15 ساله دارد که باید ساب بخورد لذا قیمت کف سابی سنگ از آن نیز متاثر خواهد بود

3 - کیفیت کف سابي : کیفیت کاری که مد نظر مشتری هست هم حائز اهمیت می باشد . برای نمونه قیمت کف سابی سنگ به صورت ایتالیایی با کف سابی شیشه ای هرگز یکسان نخواهد بود .

پس از خواندن این مطلب حالا شما نیز با ما موافق هستید که نمی توان فقط به یک لیست قیمت کف سابی سنگ اکتفا کرد و باید هر مورد به تنهایی آنالیز شود .

شما عزیزان تنها با یک تماس می توانید از قیمت دقیق کفسابي اطلاع پیدا کنید .